Znajdujesz się w:

O nas

ANNA BIELECKA prowadząca działalność gospodarczą pod firmą P.P.H.U. REHAN ANNA BIELECKA wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającą adres miejsca wykonywania działalności: Korczów 6, 23-400 Biłgoraj i adres do doręczeń: ul. Czerwonego Krzyża 18, 23-400 Biłgoraj, NIP: 918-116-17-56, REGON: 950363260, adres poczty elektronicznej: sklep@rehan.pl, numer telefonu: 84 687 13 14 oraz numer faksu: 84 687 14 04.

Nasza firma jest cenionym przez odbiorców - takich jak szpitale, domy pomocy, ośrodki rehabilitacyjne, sklepy medyczne - dystrybutorem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego producentów zagranicznych jak i liczących się polskich firm.

Jesteśmy także producentem materacy szpitalnych, przeciwodleżynowych, podkładów higienicznych i innych artykułów medycznych z pianki PU.

Ponadto dzięki specjalistycznemu wykształceniu i doświadczeniu w dziedzinie rehabilitacji medycznej naszych pracowników możemy zaoferować naszym klientom coś więcej - bezinteresowną informację i radę w doborze sprzętu.

Zachęcamy zatem do kontaktu z nami wszystkich potrzebujących porady i wsparcia.

Sklep internetowy Shoper.pl